Rajd dla Dominika – TAAAAKA była zabawa!!

Rajd dla Dominika_1

W sobotę, 9 lipca w jurajskim kamieniołomie w Wysokiej odbył się charytatywny Rajd dla Dominika. Cały dochód z imprezy oraz zebrane podczas niej datki, przeznaczone zostaną na zakup specjalnego chodzika: NF-Walkera, dzięki któremu cierpiący na dziecięce porażenie mózgowe Dominik Stanek ze Sławkowa będzie mógł samodzielnie chodzić.

Każda z przybyłych załóg mogła wybrać konkurencję, w której [...]

Czytaj więcej…

Turystyczny Rajd Niepodległości z Silesiapark4x4!!

Rajd Niepodległości

Od zawsze z zazdrością patrzyłem na Amerykanów, którzy swoje święta narodowe celebrują z radością i entuzjazmem, w sposób zupełnie odmienny od nam znanego. Oglądając w telewizji kolejną zmianę warty pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie, czy wysłuchując apelu poległych pod pomnikiem, dosiadającego Kasztankę, Piłsudskiego coraz bardziej utwierdzałem się w przekonaniu, że coś robimy źle. Zastanawiałem się co zrobić, by [...]

Czytaj więcej…

Kto da radę jak nie my?? Trzeba pomóc!!

Rayyan2

Jak zapewne wszyscy wiecie, rządzący naszym krajem przedkładają działalność wokalno-estradową nad tą, do której zostali powołani. Codziennie słyszymy o nowych taśmach i nagraniach, nie docierają do nas za to żadne informacje o działaniach mających np. pomóc cierpiącym dzieciom. Jednym z takich dzieci jest mały Rayyan, którego mama tak opisuje historię synka:

 

„23 lipca Rayyanek obchodzić będzie roczek. Wielu [...]

Czytaj więcej…

TRIAL 4×4 – Dokumenty do pobrania

Regulamin Ramowy

Regulamin wykroczeń

Definicje 2014

Podział klas 2014

Regulamin Uzupełniający I rundy – Wysoka 2014

Regulamin Uzupełniający II rundy – Gliwice – Smolnica 2014

 

 

 

TRIAL 4×4 – Runda VI

Data: 25-26.10.2014

Miejsce: NIESPODZIANKA