Login

Kalendarz imprez

Luty 2016
PWŚCPSN
« sty   mar »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29       

Galeria

Zimowe migdalenie w terenie, czyli… WALENTYNKI!!

miłość 4x4

Przyszły do nas z zachodu i chociaż nikt do końca nie wie na co i po co, to jednak nauczyliśmy się je świętować i celebrować. Każdego roku towarzyszą im narzekania i niechętne pomruki samotnych, zapominalskich, lub przywiązanych do słowiańskiego święta Kupały, niemniej jednak Walentynki mają się dobrze i w większości z nas wywołują romantyczne [...]

Czytaj więcej…

OFF-ROAD Ice Challenge – kilka słów o tych, bez których by się nie udało!

ICE_logo

Do startu OFF-ROAD Ice Challenge pozostało już tylko kilka dni. Załogi zaszyte w garażach kończą przygotowania techniczne samochodów, aby nie zawiodły w decydującym momencie. Organizatorzy załatwiają ostatnie formalności, kończą przygotowywać teren i robią wszystko co w ich mocy by planowana impreza stała na najwyższym poziomie.

To dobry moment by wspomnieć o tych, bez [...]

Czytaj więcej…

Terenowa turystyka na beskidzkich szlakach – ciekawa propozycja od Beskidzkie 4×4.

Beskidzkie4x4

Beskidzkie 4×4 coraz mocniej wpisuje się w środowisko organizatorów turystyki terenowej. Możliwość LEGALNEGO przemierzania beskidzkich szlaków sprawia, że organizowane przez nich wyjazdy cieszą się dużą popularnością wśród wielbicieli podziwiania górskich krajobrazów z perspektywy samochodu terenowego. Szykując kalendarium wyjazdów na rok 2016 beskidzcy górale przygotowali trochę nowości.

Pierwsza zmiana względem wypraw znanych z lat [...]

Czytaj więcej…

Touristic Challenge z Azymut 4×4 – ostatnie wolne miejsca!!

Touristic Challenge z Azymut 4x4

 

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl imprez o charakterze turystyczno-przygodowo-sportowym skierowanych do wszystkich użytkowników samochodów 4×4. Ich celem jest wprowadzenie elementów rywalizacji, czyli tego „co tygrysy lubią najbardziej”, dla wszystkich posiadaczy terenówek. Organizatorzy zamierzają przygotować w 2016 roku cztery edycje,  na pierwszą z nich zapraszają już 30.01.2016 r.

[...]

Czytaj więcej…

OFF ROAD ICE CHALLENGE – zima nie musi być nudna!!

Ice Road Challenge

6 lutego w Kamieniołomie Niegowonice odbędzie się pierwsza odsłona OFF-ROAD ICE CHALLENGE, nowej imprezy organizowanej przez, znaną z organizacji cyklu Poland Trophy, firmę Euroforum. Impreza nie tylko nowa, ale i nowatorska, zawierać będzie elementy rywalizacji, które dotychczas nie były spotykane, ale o tym za chwilę.

Organizatorzy proponują uczestnikom udział w rajdzie [...]

Czytaj więcej…