Login

Kalendarz imprez

Październik 2014
PWŚCPSN
« wrz   lis »
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Galeria

Turystyczny Rajd Niepodległości z Silesiapark4x4!!

Rajd Niepodległości

Od zawsze z zazdrością patrzyłem na Amerykanów, którzy swoje święta narodowe celebrują z radością i entuzjazmem, w sposób zupełnie odmienny od nam znanego. Oglądając w telewizji kolejną zmianę warty pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie, czy wysłuchując apelu poległych pod pomnikiem, dosiadającego Kasztankę, Piłsudskiego coraz bardziej utwierdzałem się w przekonaniu, że coś robimy źle. Zastanawiałem się [...]

Czytaj więcej…

OFF-ROAD’owy listopad nie musi być nudny!!

Fot_SewerynPanek_01_d

Listopad to już końcówka off-roadowego sezonu. Nie znaczy to, że nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie. Na ten miesiąc zaplanowano wiele imprez dla miłośników jazdy w terenie. Pod patronatem firmy 4×4 Terenowiec odbędą się aż trzy rajdy.

Krakowska firma 4×4 Terenowiec specjalizuje się w sprzedaży wyposażenia do pojazdów specjalnych. Można u nich kupić i zainstalować [...]

Czytaj więcej…

RMF 4RACING Team przed rajdem Baja Żagań!

Płuciennik_Szandrowski1

Baja Żagań to ostatni rajd z cyklu Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych w sezonie 2014. Dla zespołu RMF 4RACING Team to ostatnia szansa na zdobycie pierwszego miejsca w generalnej klasyfikacji teamów. To także ważny rajd dla ekipy Kosińska/Derengowski. Załoga póki co jest liderem RMPST w grupie Open także dla nich jak i całego zespołu jest to [...]

Czytaj więcej…

DRAWSKIE MANEWRY – drawski poligon zaprasza wszystkich chętnych!!

Drawsko_25_10_logo

Na prośbę Stowarzyszenia 4×4 Drawsko Pomorskie wspieranego przez burmistrza Drawska Pomorskieg,o mamy przyjemność przekazać Wam zaproszenie na DRAWSKIE MANEWRY, które odbędą się 25 października, oczywiście na poligonie w Drawsku Pomorskim!!

Stowarzyszenie 4×4 Drawsko Pomorskie oraz Burmistrz Drawska Pomorskiego serdecznie zapraszają na „Drawskie Manewry” w dniu 25.10.2014 r.

 

Razem z uczestnikami imprezy chcemy propagować turystykę off roadową, ochronę środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwo jazdy w terenie. Powyższe cele chcemy osiągnąć przez przejechanie ok. 100 km trasy wyznaczonej na terenie poligonu drawskiego oraz spotkanie podsumowujące przy ciepłym posiłku.

Czytaj więcej…

Na obchody Święta Niepodległości zaprasza SILESIAPARK 4×4!!

Rajd Niepodległości

Wiosną tego roku mieliśmy okazję wziąć udział w, przygotowanym przez Siesiapark4x4 z Katowic, Off-Road’owym Dniu Kobiet. Turystyczna włóczęga wg wskazówek zawartych w perfekcyjnie (!!!) przygotowanym road-book’u po okolicach Mierzęcic sprawiła nam wiele przyjemności i głęboko zapadła w pamięć. Z niecierpliwością wypatrywaliśmy więc kolejnej imprezy przygotowanej przez katowicką ekipę. I oto jest!!

Turystyczny RAJD NIEPODLEGŁOŚCI odbędzie [...]

Czytaj więcej…