Videorelacja z OFF-ROAD Ice Challenge

Ice Challenge3

Tak to już bywa, że najlepsze pomysły przychodzą do głowy „przy okazji”. Zajęci robieniem czegoś zupełnie innego wpadamy na pomysł zupełnie oderwany od bieżącego zajęcia i zaczynamy go realizować. Efekty takich spontanicznych decyzji z reguły są zaskakujące! Tak było i tym razem.

Od chłopaków z KTM Bezdroża PTTK, którzy są dystrybutorem produktów Garmin serii outdoor otrzymaliśmy na testy kamerkę [...]

Czytaj więcej…

Bezkrwawe Tropienie Białego Jelenia zakończyło off-road’owy styczeń w Małopolsce

Biały Jeleń2

Tropem Białego Jelenia to bezciśnieniowa impreza turystyczna zorganizowana przez Grupę Wschodu i W Teren Wziętych. Jednodniowy wyjazd w teren, do udziału w którym zaproszeni byli użytkownicy wszelkiego rodzaju samochodów terenowych, tak zaawansowani, jak i zupełnie początkujący, miał miejsce 30 stycznia. Trasa wytyczona została przez teren wiśnicko-lipnickiego parku krajobrazowego.

Nie mieliśmy okazji uczestniczyć w wyjeździe, od [...]

Czytaj więcej…

Dobra wiadomość – na Jurze powstaje największy w Europie tor off-road’owy!!

cabala rally

O powstającym na Jurze torze w Niegowoniczkach pisaliśmy już na łamach Magazynu. Ponad 100 ha wymagającego terenu zostanie oddane do użytku wielbicielom off-road’u: przeprawy wodne, podjazdy, trawersy, głębokie błoto – brzmi obiecująco.

Gwarancją jakości toru jest osoba jego pomysłodawcy i twórcy. Obiekt przygotowywany jest przez Pana Józefa Cabałę, doświadczonego kierowcę rajdowego, uczestnika Rajdu Dakar 2012.

Mimo, że data oficjalnego [...]

Czytaj więcej…

Znamy zwycięski film V OFF-Przeglądu Wyprawowego!

off-przegląd

V Off-Przegląd Wyprawowy z Rakietowym Napędem przeszedł do historii. Już wkrótce opublikujemy obszerną relację, tymczasem chcemy zaprosić Was do obejrzenia zwycięskiej produkcji. Miło nam donieść, że zwycięskim filmem jubileuszowej edycji Off’u została produkcja zrealizowana przez Grupę Wschodu podczas ich wyprawy do Tadżykistanu.

Zapraszamy na film!

 

[...]

Czytaj więcej…

OFF-PRZEGLĄD WYPRAWOWY – wszystko co wiedzieć powinieneś!! (Informacja organizatorów)

off-przegląd

Rakieta i OFF-przegląd połączyły siły. Wzięliśmy najlepsze elementy z obu przeglądów i połączyliśmy w jedno wydarzenie. Zapraszamy do Częstochowy do Klubu Boston, który był również gospodarzem RAKIETY. Nie zabraknie: dobrej muzyki, wyprawowego jedzenia, wielu filmowych produkcji a przede wszystkim dobrego towarzystwa (no chyba że nie przyjedziecie to może braknąć Emotikon wink ). Poniżej przedstawiam program imprezy, w tym roku [...]

Czytaj więcej…