Login

Kalendarz imprez

Sierpień 2016
PWŚCPSN
« lip   wrz »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Galeria

MILITARNE Safari na Pomorzu!!

SONY DSC

Wrzesień odcisnął silne piętno na polskiej historii, zmuszając polskie wojsko do stawiania czoła przeważającym siłom wroga. O wydarzeniach sprzed lat pamięta ekipa Pomorskiego Safari, która tym razem zamierza zabrać wszystkich chętnych na terenową przejażdżkę o militarnym zabarwieniu. Uczestnicy pokonają terenową trasę, odwiedzą miejsca, które znają z lekcji historii, a także dwa poligony, na [...]

Czytaj więcej…

Festiwal „Na Świat – Korony Ziemi” – Bochnia 24 września 2016, Kopalnia Soli w Bochni

Korona Ziemi_baner

Druga edycja bocheńskiego festiwalu podróżniczego „Na Świat” zaprasza do najstarszej kopalni soli w Polsce! W podziemiach zabytkowej, bocheńskiej kopalni, w komorze Ważyn – największym podziemnym pomieszczeniu w Europie, już 24 września spotkamy się z ludźmi, których pasją i życiem są podróże.

Podróże niebanalne, wyjątkowe, wielobarwne, ryzykowne i zapierające dech [...]

Czytaj więcej…

RMF 4RACING Team przed Columna Medica Baja Poland: „To dla nas bez wątpienia najważniejsze wydarzenie w całym sezonie rajdowym”

Szandrowski_Płuciennik.03

Największe święto rajdów Cross-Country w naszym kraju zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni rozpocznie się Columna Medica Baja Poland, która jest siódmą rundą Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych. Na starcie zobaczymy więc najlepszych Off-Road’owych kierowców na świecie.

W dniach 25 – 28 sierpnia Szczecin i jego okolice staną [...]

Czytaj więcej…

MAGAZYN’owy Wyjazd Terenowy – nowość na polskiej scenie turystyki terenowej!

szyb i lr

MAGAZYN’owy Wyjazd Terenowy to nowy cykl wycieczek terenowych organizowanych wspólnie przez Terenową Turystykę oraz Magazyn4x4.pl, mający propagować turystykę off-road’ową zarówno wśród doświadczonych kierowców terenówek, jak i wśród ich świeżych właścicieli. Nie bez podstaw używam tutaj słowa TURYSTYKA! Trasy każdej edycji będą przygotowane tak, by połączyły okazję do LEGALNEJ i BEZPIECZNEJ jazdy w terenie [...]

Czytaj więcej…

Zachodniopomorskie Mistrzostwa OFF-ROAD – zaprasza Maciej Rachtan!!

Logo ZMOR na 2016 rok

Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off-Road to impreza przeprawowa, nastawiona na dobrą zabawę, sportowe emocje i integrację. Rywalizacja toczyć się będzie w klasach: Quad, Extreme Mechanik, Extreme Elektryk, Wyczyn i Seryjny Wyczyn.

W 2016 roku impreza odbędzie się po raz trzeci – rozegrane zostaną dwie edycje w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach.

Czytaj więcej…