Login

Kalendarz imprez

Kwiecień 2015
PWŚCPSN
« mar   maj »
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    

Galeria

Śladami Olbrzyma – terenowe odkrywanie tajemnic Gór Sowich!!

Riese

Często mamy okazję pisać o interesujących imprezach, których organizatorzy nie szczędzą starań i wysiłku, by nie zawieść oczekiwań uczestników. Z reguły wychodzi im to dobrze, tym razem natrafiliśmy jednak na prawdziwą perełkę, majowy hit, godną polecenia ekspedycję w Góry Sowie, za której jakość ręczą Seweryn Panek i Maciek Rachtan!

Śladami Olbrzyma to interesująco zapowiadająca się ekspedycja (celowo [...]

Czytaj więcej…

Po raz pierwszy, po raz drugi, Rajd Drawski po raz trzeci!!

III rajd drawski zapowiedż

W dniach 5-6.06. 2015r. już po raz kolejny wielbiciele motoryzacji i adrenaliny będą mogli podjąć wyzwanie jakim jest III RAJD DRAWSKI.

  Kierowcy samochodów terenowych, quadów oraz motocykli będą mieli okazję zmierzyć się z trasami Poligonu Drawskiego, na których trenują oraz ścigają się jedni z najlepszych kierowców rajdowych w Polsce, jak Adam Małysz, [...]

Czytaj więcej…

Beskidian Hard Weekend – czyli jak aktywnie spędzić majówkę!

Beskidzkie 4x4_Bacówka

Pierwsze dni maja to tradycyjnie okres wzmożonej aktywności organizatorów wszelkiego typu imprez terenowych. Jedne z nich są ciekawe, jedne „takie sobie”, a inne zupełnie nie warte poświęcenia czasu na pisanie o nich, ani tym bardziej udziału w nich. My znaleźliśmy dla Was interesującą perełkę, będącą czymś zupełnie nowym na turystyczno-terenowym rynku.

Do [...]

Czytaj więcej…

Baja Carpathia – ruszyły zapisy!

logo-rajd-baja

Dokładnie miesiąc pozostał do rozpoczęcia rajdu Baja Carpathia 2015, który w dniach 1-3 maja odbędzie się w Stalowej Woli oraz na terenie poligonu wojskowego w Nowej Dębie. Oznacza to, że właśnie ruszyły zgłoszenia do rajdu.

Baja Carpathia stanowi 1. rundę Mistrzostw Europy FIM Europe i 2. rundę Pucharu Polski w Rajdach Baja, 3. [...]

Czytaj więcej…

Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme – końcowe odliczanie!

PT_logo_2015_v4-11 copy

Sztandarowa impreza organizowana przez Euroforum w sezon 2015 wkracza z nowym Sponsorem Tytularnym – krakowską firmą 4×4 Terenowiec, oferującą m. in. wyciągarki samochodowe i całą gamę innych akcesoriów do Off Roadu. Z racji zmiany, od  tego roku nazwa rajdu to Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extrem.

Terenowiec będzie również partnerem cyklu pieczątkowych rajdów pod nazwą Wyczynowe, Zachodniopomorskie [...]

Czytaj więcej…