Login

Kalendarz imprez

Maj 2015
PWŚCPSN
« kwi   cze »
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Galeria

Wyczynowe Mistrzostwa OFF-ROAD w Górach Sowich!

banerek_fb_WMOR_I_runda

Góry Sowie to region sprzyjający Off Roadowi. Nic więc dziwnego, że po dwóch udanych imprezach w roku poprzednim wracamy w ten tajemniczy region z kolejną edycją Wyczynowych Mistrzostw Off Road. Pierwsza, letnia edycja, odbędzie się 5-6 czerwca br., druga zaplanowana jest na  6-7 listopad.

 Wyczynowe Mistrzostwa Off-Road to wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Form Alternatywnych [...]

Czytaj więcej…

Rajdowy Puchar Polski Samochodów Terenowych (RPPST) – Rajdowa szkoła

Karol Zarycki_Marcin Michalski

W Baja Carpathia udział biorą nie tylko kierowcy znani szerokiej publiczności – obok nich (a dokładnie: tuż po nich) jadą zawodnicy rywalizujący w Rajdowym Pucharze Polski Samochodów Terenowych. Według założeń regulaminu, ma to być „rajdowe przedszkole” dla początkujących. Bardziej jednak należałoby ich nazwać zawodnikami bez licencji, bo choć pucharowicze mają nieco krótszą trasę, to jednak [...]

Czytaj więcej…

94 zgłoszenia na Baja Carpathia 2015

Magazyn4x4 baner

Dokładnie w południe organizatorzy rajdu Baja Carpathia 2015 opublikowali listy zgłoszeń, na których znalazło się aż 94 zawodników.

Najliczniejszą grupę stanowią uczestnicy rundy Mistrzostw Europy FIM Europe oraz Pucharu Polski w Rajdach Baja, od których wpłynęły 42 zgłoszenia. Na starcie zobaczymy 8 motocyklistów, 22 kierowców quadów i 12 zawodników w pojazdach UTV, reprezentujących Polskę, Czechy oraz Włochy.

Czytaj więcej…

Powrót na Wschód – gościnna Sokółka – czyli II edycja Wschodnich Mistrzostw OFF Road

WsMOR5_1

Ściana Wschodnia to region niezwykły: przyjaźni i gościnni ludzie oraz niesamowity krajobraz. Nic więc dziwnego, że po zeszłorocznej imprezie musimy tam wrócić. I wrócimy już 8-9 maja 2015 r.

Wschodnie Mistrzostwa Off Road to inicjatywa firmy Euroforum, która jest organizatorem rajdów takich jak: Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme, Przeprawowe Mistrzostwa H6 oraz Zachodniopomorskie i Wyczynowe [...]

Czytaj więcej…

Polska Liga Terenowa – Trojanów za nami, Duszno coraz bliżej!

PLT_logo

Kurz już opadł, błoto zaschło na samochodach, ale emocje jeszcze trzymają. Inauguracyjna runda Polskiej Ligii Terenowej już za nami. Jak było?? Ci, którzy byli, mówią, że grząsko, mokro, ciężko, czyli tak jak być powinno. Z kolei Ci, którzy nie byli – nic nie mówią.

Niestety, zaliczam się do tych, którym do Trojanowa nie udało się dotrzeć, niemniej słyszałem [...]

Czytaj więcej…