Login

Kalendarz imprez

Październik 2014
PWŚCPSN
« wrz   lis »
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Galeria

DRAWSKIE MANEWRY – drawski poligon zaprasza wszystkich chętnych!!

Drawsko_25_10_logo

Na prośbę Stowarzyszenia 4×4 Drawsko Pomorskie wspieranego przez burmistrza Drawska Pomorskieg,o mamy przyjemność przekazać Wam zaproszenie na DRAWSKIE MANEWRY, które odbędą się 25 października, oczywiście na poligonie w Drawsku Pomorskim!!

Stowarzyszenie 4×4 Drawsko Pomorskie oraz Burmistrz Drawska Pomorskiego serdecznie zapraszają na „Drawskie Manewry” w dniu 25.10.2014 r.

 

Razem z uczestnikami imprezy chcemy propagować turystykę off roadową, ochronę środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwo jazdy w terenie. Powyższe cele chcemy osiągnąć przez przejechanie ok. 100 km trasy wyznaczonej na terenie poligonu drawskiego oraz spotkanie podsumowujące przy ciepłym posiłku.

Czytaj więcej…

Na obchody Święta Niepodległości zaprasza SILESIAPARK 4×4!!

Rajd Niepodległości

Wiosną tego roku mieliśmy okazję wziąć udział w, przygotowanym przez Siesiapark4x4 z Katowic, Off-Road’owym Dniu Kobiet. Turystyczna włóczęga wg wskazówek zawartych w perfekcyjnie (!!!) przygotowanym road-book’u po okolicach Mierzęcic sprawiła nam wiele przyjemności i głęboko zapadła w pamięć. Z niecierpliwością wypatrywaliśmy więc kolejnej imprezy przygotowanej przez katowicką ekipę. I oto jest!!

Turystyczny RAJD NIEPODLEGŁOŚCI odbędzie [...]

Czytaj więcej…

WYCZYNOWY OFF-ROAD WRACA W GÓRY!

WMOR_01__fot_SewerynPanek

Pierwsza edycja Wyczynowych Mistrzostw Off-Road 4×4 odbyła się w czerwcu, w Górach Sowich. Organizatorzy rajdu, zachęceni sukcesem czerwcowej imprezy postanowili zorganizować drugą edycję. Off-roadowe samochody i quady ponownie zjadą się w Góry Sowie, w dniach 7-8 listopada.

Wyczynowe Mistrzostwa Off-Road to wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Form Alternatywnych Rozdroże, które odpowiada między innymi za takie [...]

Czytaj więcej…

OSIEMNAŚCIE GODZIN OFF-ROADU

PMH6_04_fot_SewerynPanek

Przeprawowe Mistrzostwa H6 na dobre wpisują się w polską scenę off-roadową. Nowa formuła rajdu przypadła do gustu zawodnikom i kibicom. Pierwszy sezon przyniósł wszystkim dużo emocji, sportowej walki, trudnych wyzwań i poczucia satysfakcji.

Recepta na dobrą, off-roadową zabawę? Ostre, ale nie mordercze odcinki specjalne, zamknięte na krótkiej, kilkukilometrowej pętli i sześć godzin czasu. [...]

Czytaj więcej…

Jubileusz w Karpatach! X edycja Maramuresz Classic!!

Maramuresz_CMYK-03

Maramuresz to mekka off-road’owych podróżników. Ta karpacka kraina historyczna położona w północnej Rumunii oraz południowej Ukrainie od lat kusi dziką przyrodą, górskimi połoninami, bezkresną przestrzenią, niczym nie skrępowaną wolnością.

Najlepsza droga do Maramuresz prowadzi przez maramuresz.com, miejsce w sieci, w którym znajdziecie ludzi od 10 już lat organizujących wyprawy do Maramuresz i szeroko rozumianych Bałkanów. Rok [...]

Czytaj więcej…