Sergiusz po konsultacjach! Śląska Jazda Dla Sergiusza POMOGŁA!!

SergiuszPamiętacie Śląską Jazdę dla Sergiusza 2013?? Sergiusz jest już po konsultacji w Niemczech, na którą zbieraliśmy pieniądze. Chłopaki ze Śląsk4x4, organizatorzy akcji, przekazali nam dobre wiadomości!!

Oficjalne info z konsultacji niemieckich „Naszego” Sergiusza:

Wstępnie lekarze powiedzieli, że nagłośnia (ten bardzo ważny narząd, pomagający przy jedzeniu i oddychaniu, który wg polskich lekarzy był całkowicie spalony) jest cały, zdrowy i działa!! !!
Struny głosowe są poparzone, widnieją na nich blizny, które uniemożliwiają prawidłowe drgania. Niemieccy lekarze rozważają możliwość usunięcia blizn za pomocą specjalnego lasera, jednakże z racji skali skomplikowania i powagi operacji nie podjęli się jeszcze przeprowadzenia jej. W napięciu czekamy na ich decyzję.
Kolejna konsultacja najprawdopodobniej odbędzie się w styczniu. Również w styczniu być może wyznaczona zostanie data operacji buzi, która wg niemieckich specjalistów nie będzie bardzo skomplikowana.
Nie mamy jeszcze decyzji odnośnie terminu i kosztów ani operacji, ani kolejnych konsultacji. Gdy tylko otrzymamy dalsze informacje z pewnością je Wam przekażemy.

Póki co mamy nowe nadzieje! Jeden z lekarzy ośmielił się stwierdzić, że mamy szanse na oddychanie bez rurki, a być może nawet na mówienie !!!:):);)

W imieniu Sergiusza i jego rodziców dziękujemy wszystkim, którzy pomogli!! Jednocześnie gorąco prosimy: Nie zapomnijcie o Serku! Jego walka trwa nadal!!

Napisz komentarz