Orędzie Noworoczne :-)

Happy new YearTradycyjnie już przełom roku to okres podsumowań oraz snucia planów.
Kończący się dzisiaj rok 2013 uważam za bardzo udany dla środowiska off-road’owego. Pomimo ograniczonego dostępu do lasów odbyło się wiele ciekawych imprez. Wystarczy tu wspomnieć 4 rundy ESCAPE LOVELLS TRIAL 4X4, emocjonujące Poland Trophy oraz bardzo udane Bałtowskie Bezdroża! Nie wypada nie wspomnieć o Bieszczadzkim Trakcie, Jurnej Zimie, Nocnym Łapaniu Duchów i wielu, wielu innych mniejszych i większych imprezach rozsianych po terenie całego kraju, a także poza jego granicami.
Po raz kolejny pokazaliśmy, że lubimy i umiemy pomagać. Ogólnopolska Integracja dla Choinki na stałe wpisała się w kalendarz każdego off-road’owca. Śląska Jazda dla Sergiusza po raz kolejny złączyła środowisko w walce o powrót małego Serka do zdrowia, KATownia 2013 pomogła Markowi, a Jurajska Jazda dla Dawida – Dawidowi. Mam nadzieję, że w 2014 nie zapomnicie o tych, którzy na Was liczą i czekają na pomoc.
Off-Przegląd Wyprawowy był wspaniałą okazją dla zaprezentowania swoich dokonań przez wszystkich turystów i podróżników, którzy docierają w zadziwiające miejsca.
Tyle o kończącym się 2013. Teraz trochę planów.
Jako Magazyn 4×4 w roku 2014 chcemy odwiedzić więcej imprez, poznać więcej klubów i ludzi z terenu. Z każdej imprezy zdamy relację opisując poziom organizacji, trudności i atrakcyjności, tak by nasi czytelnicy wiedzieli gdzie jechać warto, a których miejsc lepiej unikać.
Jednocześnie do współpracy zapraszamy wszystkich organizatorów rajdów, wypraw, wycieczek i imprez terenowych. Informacje o nich zupełnie BEZPŁATNIE zamieścimy na naszych łamach. Naszym głównym celem jest promocja off-road’u jako sposobu aktywnego spędzania czasu, dlatego też możecie liczyć na nasze wsparcie w Waszych przedsięwzięciach. Piszcie na adres jacek.wojtan@magazyn4x4.pl !!
W roku 2014 zamierzamy wrócić do testów i recenzji sprzętu off-road’owego, tak dużego i drogiego jak i mniejszego, tańszego, ale równie przydatnego. Chcemy dostarczyć Wam jak najwięcej pożytecznych informacji przed podjęciem decyzji o zakupie.
Zachęcamy Was do współtworzenia Magazynu 4×4. Jeśli macie pytania o sprzęt, imprezę lub cokolwiek innego związanego z off-road’em – piszcie. Jeśli chcecie podzielić się sowimi zdjęciami i relacjami z wyjazdów i rajdów – piszcie.

Tymczasem życzymy Wam, aby rok 2014 był pełen off-road’owej radości i satysfakcji! Życzymy Wam bezawaryjnego sprzętu, zawsze pełnych zbiorników i świetnego towarzystwa!
Wszystkim turystom życzymy dotarcia do celu, fanom przepraw do mety, a wielbicielom trialu szerokich bramek i świetnych czasów!

Dosiego Roku!!

Napisz komentarz