Bramki to nie tylko Mundial!

trial_XJMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej uważam za otwarte! Niemniej nie tylko piłkarskimi bramkami człowiek żyje, nawet podczas Mundialu.

W sobotę 14 czerwca wszyscy chętni będą mogli zmierzyć się z bramkami ustawionymi na terenie dawnego poligonu Wopienka w Lędzinach. Tomek „Szwed” Szwedo zna Wopienkę jak mało kto – historia, organizowanego przez niego, cyklu Trial 4×4 nierozerwalnie wiąże się z tym uroczym miejscem, w którym trial gości co roku!

Załogi znające Wopienkę również darzą to miejsce sympatią i dużym sentymentem, dlatego nigdy nie opuszczają lędzińskiej rundy cyklu. Teren obfituje w liczne przeszkody, które niegdyś wykorzystywane były do ćwiczeń przez Ludowe Wojsko Polskie, a obecnie stwarzają wymarzone warunki do organizacji trialowych sekcji.

Dzień później, w niedzielę 15 czerwca, na Wopience odbędzie się jeszcze jedna, świetna impreza. Załogi, które w sobotę walczyły o punkty w klasyfikacji cyklu TRIAL 4×4, w niedzielę zawalczą o Puchar Burmistrza Lędzin!! Rywalizacja z pewnością będzie zacięta, aczkolwiek po sobotniej integracji, zakładam, że przebiegać będzie w przyjacielskiej atmosferze.

Jeśli nie wiecie jak spędzić zbliżający się weekend, przyjeżdżajcie do Lędzin i próbujcie swoich sił w TRIALU 4×4, albo przynajmniej popatrzcie jak robią to inni. My będziemy na pewno!!

Więcej szczegółów dotyczących cyklu TRIAL 4X4 – TUTAJ!

Magazyn4x4.pl sprawuje patronat medialny nad cyklem!

trialIII

Napisz komentarz