Wakacje wg POLAND TROPHY!!

PTExtra_logoPo raz drugi organizatorzy rajdu Poland Trophy zapraszają zawodników i kibiców na wakacyjną imprezę przeprawową pod nazwą Poland Trophy Extra. Zawody odbędą się 15-16 sierpnia.
W sierpniu ubiegłego roku, na prośbę zawodników, firma Euroforum zorganizowała dodatkową, letnią edycję rajdu Poland Trophy – Poland Trophy Extra. Była ciekawa trasa, ostre zmagania i przyjemny, wakacyjny klimat.
Impreza spotkała się z ciepłym przyjęciem, dlatego w sierpniu off-roadowcy znów będą mogli spotkać się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej na drugiej edycji Poland Trophy Extra.
Tak jak w pierwszej edycji, zawodnicy będą rywalizować na terenie kamieniołomów w Wysokiej i Ogrodzieńcu oraz Niegowonicach. Przygotowane zostaną ciekawe i wymagające trasy. Będzie technicznie – podjazdy, zjazdy, trawersy, krótkie przeprawy przez wodę.
Podział na klasy zostanie przeniesiony z Poland Trophy – kierowcy samochodów mogą zgłosić się do klasy No Limit PTExtra_fotKubaKozal(przeróbki bez ograniczeń, wyciągarki mechaniczne), Advance (przeróbki bez ograniczeń, wyciągarki elektryczne) lub Challenge (samochody seryjne, jedna wyciągarka elektryczna). Nowością w tym roku będzie klasa quadowa.
Rajd rozpocznie się w piątek, 15 sierpnia. W ogrodzienieckim kamieniołomie rozegrany zostanie wieczorny odcinek. Jedna, mocno przeprawowa próba, do której zawodnicy będą startować parami. Drugiego dnia zawodnicy będą zmagać się z oesami i strefami PKP. Ich trudność będzie dostosowana do każdej z klas.
- Poland Trophy Extra to impreza w wakacyjnym klimacie. Nie jest wliczana do klasyfikacji łącznej Poland Trophy, więc nie ma napinania się, kalkulowania, kombinowania. Jest fajna trasa, na której będzie można się porządnie wyjeździć. Zapraszamy więc wszystkich off-roadowców do Ogrodzieńca – mówi dyrektor rajdu Maciej Rachtan z agencji Euroforum.
Więcej informacji już wkrótce na stronie www.polandtrophy.pl

 

Źródło: Informacja prasowa organizatora.

Foto: Kuba Kozal

Napisz komentarz