TRIAL 4×4 zawita do Częstochowy!!

Trial-Wysoka_1_fot.StudioWoznicaW weekend 27-28 września w podczęstochowskim kamieniołomie Prędziszów rozegrana zostanie kolejna runda cyklu TRIAL 4×4. To już drugi rok z rzędu, w którym trial gości w tym miejscu. Częstochowska runda zeszłorocznego cyklu Escape Lovells Trial 4×4 zapadła głęboko w pamięć tak zawodnikom, jak i licznie zgromadzonym kibicom. Perfekcyjnie przygotowane sekcje, atrakcyjna widokowo okolica oraz doskonała organizacja sprawiły, iż częstochowski trial stał się wzorcem do naśladowania dla innych imprez o trialowym charakterze. Naszą relację z zeszłorocznej rundy częstochowskiej możecie przeczytać tutaj.

W tym roku organizatorzy zapowiadają świetną zabawę na sześciu sekcjach, na których wytyczone zostaną trasy dla poszczególnych klas zawodniczych. Jak zawsze na trialu, o przypisaniu do klasy zawodniczej decyduje stopień zmodyfikowania samochodu. Szczegółowe informacje zamieszczone są w Regulaminie.

Pierwszego dnia zawodów załogi walczyć będą o cenne punkty klasyfikacji generalnej cyklu oraz o… NIESPODZIANKĘ!! Drugi dzień imprezy wypełniony będzie walką o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy! Wyścig ze startu wspólnego odbywać się będzie na wytaśmowanej trasie, a zwycięży załoga, która pokona najwięcej okrążeń. Świetna zabawa gwarantowana!!

Więcej szczegółów dotyczących imprezy znajdziecie na jej Facebook’owej stronie oraz na łamach Magazynu. W imieniu swoim i organizatorów zapraszamy do wzięcia udziału, gdyż częstochowski trial jest jasnym punktem na mapie polskich imprez off-road’owych. Zupełnie przy okazji dodamy, że warto przybyć na Prędziszów już w piątkowy wieczór… ;-)

Dla zachęty przypominamy jak zeszłoroczną rundę Cyklu Escape Lovells TRIAL 4×4 rozegraną w Częstochowie uwieczniły kamery Terenwizji:

Napisz komentarz