Bieszczady zmotywują! Już po raz PIĄTY!!

ban_www_BIESZCZADY_2014Koniec października to doskonała pora na podsumowania terenowo – wyprawowych dokonań. Aby podsumowanie takie było pełne i zupełne, należy go dokonać w odpowiednim miejscu i doborowym towarzystwie, przy okazji nie dając ostygnąć silnikom.

Ekipa z Klubu Turystyki Motorowej PTTK BEZDROŻA wie, że najlepszym miejscem na tego typu spotkania są Bieszczady. Wyprawowe historie smakują tam najlepiej, a oglądane długimi godzinami zdjęcia i filmy nie stają się nużące i nie tracą na swojej atrakcyjności. Wtajemniczeni wspominają o rytuale spożywania, przywiezionych z różnych części świata, rozweselających mikstur, ale informacja ta nie jest potwierdzona…

Organizatorzy spotkania zadbają by auta nie stały zbyt długo nie używane, a ich załogi poczuły wiatr we włosach i błoto na policzkach. Nawigacja wg roadbook’a połączona z poszukiwaniem geocaschy skutecznie przegoni widmo znużenia!

Jeśli chcecie poczuć smak jesiennego bieszczadzkiego powietrza, poznać pozytywnie zakręconych globtroterów, skąpać swój samochód w górskim błocie i opłukać w potoku, odwiedzić Lwów i poznać atrakcje tego miasta, to musicie odwiedzić BIESZCZADZKIE MOTYWACJE!!

Oto jak wyglądała jedna z poprzednich edycji bieszczadzkiego motywowania w wykonaniu Bezdroży:

 

Podobało się?? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie TUTAJ po więcej szczegółowych informacji. My znamy Bezdroża i zdecydowanie polecamy wyjazd z nimi w Bieszczady! Nie będziecie żałować!!

 

 

Napisz komentarz