Na obchody Święta Niepodległości zaprasza SILESIAPARK 4×4!!

Rajd Niepodległości

Wiosną tego roku mieliśmy okazję wziąć udział w, przygotowanym przez Siesiapark4x4 z Katowic, Off-Road’owym Dniu Kobiet. Turystyczna włóczęga wg wskazówek zawartych w perfekcyjnie (!!!) przygotowanym road-book’u po okolicach Mierzęcic sprawiła nam wiele przyjemności i głęboko zapadła w pamięć. Z niecierpliwością wypatrywaliśmy więc kolejnej imprezy przygotowanej przez katowicką ekipę. I oto jest!!

Turystyczny RAJD NIEPODLEGŁOŚCI odbędzie się już 8 listopada. Trasa wytyczona zostanie w okolicach Dąbrowy Górniczej. Jeśli myślicie, że miejsce jest nieciekawe, albo że znacie je na wylot to ……. mało wiecie. Ekipa z Silesiapark4x4 po raz kolejny udowodni Wam, że jest mistrzem w wynajdywaniu off-road’owych atrakcji w miejscach, w których nikt by się ich nie spodziewał! Lekki przedsmak tego, co nas wszystkich czeka, możecie poczuć oglądając video-zapowiedź imprezy.


Według zapewnień organizatorów trasa będzie możliwa do przejechania KAŻDYM samochodem terenowym i SUV’em, a miejsca „trudne” będzie można objechać. Taka formuła czyni imprezę przyjazną zarówno dla terenowych wyjadaczy, jak i dla osób stawiających pierwsze kroki w jeździe terenowej, dysponujących seryjnym, niezmotanym samochodem.

W imieniu własnym oraz organizatorów zapraszamy. Marka SILESIAPARK4x4 jest gwarancją świetnej zabawy w terenie!

O przygotowaniach do rajdu będziemy pisać na naszych łamach. Polecamy Wam również odwiedzić facebook’ową stronę wydarzenia.

Napisz komentarz