Turystyczny Rajd Niepodległości z Silesiapark4x4!!

Rajd NiepodległościOd zawsze z zazdrością patrzyłem na Amerykanów, którzy swoje święta narodowe celebrują z radością i entuzjazmem, w sposób zupełnie odmienny od nam znanego. Oglądając w telewizji kolejną zmianę warty pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie, czy wysłuchując apelu poległych pod pomnikiem, dosiadającego Kasztankę, Piłsudskiego coraz bardziej utwierdzałem się w przekonaniu, że coś robimy źle. Zastanawiałem się co zrobić, by i u nas było barwnie, wesoło i ciekawie.

Podczas gdy ja się zastanawiałem, inni działali. Ekipa z Silesiapark 4×4 wytyczyła nowy kierunek świętowania kolejnych rocznic odzyskania niepodległości. Już po raz trzeci zapraszają właścicieli  samochodów terenowych na RAJD NIEPODLEGŁOŚCI!!


III RAJD NIEPODLEGŁOŚCI to impreza rodzinna nastawiona na miłe spędzenie czasu w gronie starych znajomych oraz nowych ludzi przyłączających się dopiero do zabawy. Miejscem zmagań będzie teren, prawdopodobnie najbardziej zielonej gminy na Śląsku i w Zagłębiu, czyli w Dąbrowy Górniczej. Organizatorzy przygotowali ponad stukilometrowej długości trasę, po której uczestnicy zabawy będą poruszać się według otrzymanego roadbook’a. Aby móc pokonać trasę potrzebny okaże się metromierz lub smartfon/tablet wyposażony w odpowiednią aplikację (my używamy aplikacji METROMIERZ).

Na niezbyt wymagającej, ale za to widokowej trasie, umieszczone zostaną pieczątki fotograficzne, które trzeba będzie odnaleźć, a fakt ten udokumentować zdjęciem. Dla „ułatwienia” pieczątki nie będą ułożone po kolei.

Baza imprezy w tym roku zlokalizowana będzie na parkingu Pogorii 3, gdzie na przybyłych czekać będzie zawarty w opłacie wpisowej catering.

Zgłoszenia przesyłać należy na adres: imprezy@silesiapark4x4.pl.

UWAGA!!! Obowiązuje limit 50 załóg, więc KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!! My będziemy :-)

 

Więcej szczegółów: TUTAJ!

Napisz komentarz