II Świętokrzyska Terenowa Integracja dla Choinki z ESCAPE!!

OTI Świętokrzyskie

W imieniu organizatorów, swoim oraz firmy ESCAPE, która wspiera imprezę, mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników jazdy w terenie, na drugą edycję świętokrzyskiej choinki, organizowaną przez kluby Wertep Brody, Świętokrzyskie Jeep oraz Bazę OffRoad Camp4x4. 

Jest to charytatywna impreza o charakterze zlotu, zawierająca elementy rywalizacji.
W tym roku znowu wspomożemy domy dziecka ale również przygotujemy paczki świąteczne dla dzieciaków do których nie zawsze przychodzi Mikołaj.

Tegoroczna edycja imprezy, odbędzie się w województwie świętokrzyskim na pograniczu ziemi iłżeckiej i ostrowieckiej, na zupełnie nowych terenach. Nie zabraknie ciekawych tras o bardzo zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. Trasy i odcinki specjalne przygotowane są dla trzech klas: turystycznej, turystyczno-wyczynowej oraz klasy „Open” czyli wszystko dozwolone.

OTI_świętokrzyskieTrasy będą prowadzić drogami szutrowymi w okolicach Jeziora Brody. Nie zabraknie również terenowych prób sprawnościowych. Na uczestników czekają trzy gniazda z punktami kontrolnymi.

Podczas trwania imprezy dla uczestników będą organizowane szkolenia z ratownictwa medycznego prowadzone przez Harcerską Grupę Ratowniczą ze Starachowic.

Patronat honorowy nad Świętokrzyską OTI 2014 objął Wójt Gminy Brody.
Naszą akcję wspierają również znane osobistości ze świata sportu i mediów. Między innymi Jarosław Olech najwybitniejszy polski trójboista, drugi najlepszy zawodnik w historii świata w kwalifikacji open. „Dwa Cylindry czyli Zientar i Herman” ( Maciej Zientarski i Darek Szubiak ) przekazali na licytację przedmioty związane z ich nowym projektem.

W trakcie imprezy będzie prowadzona licytacja oraz loteria fantowa.

Wiele lokalnych przedsiębiorców oraz znanych firm ze środowiska offroad przekazało ciekawe przedmioty, które rozdamy w loterii fantowej i zlicytujemy wśród naszych gości.

Mamy też ciekawe nagrody dla uczestników. Jedną z nich jest Vocher na wyprawę terenową do Bułgarii wartości 1690 zł.

W trakcie licytacji, będzie można kupić w atrakcyjnych cenach sprzęt off roadowy ale również obrazy i inne gadżety motoryzacyjne. Mamy również obiecaną wyjątkową rzeźbę wykonaną przez jednego ze sponsorów, który odwiedza prawie wszystkie rajdy organizowane przez naszą ekipę. Rzeźba jest hołdem dla samochodów, które w ciężkich świętokrzyskich warunkach terenowych traciły różne elementy.

Cały dochód z wpisowego, loterii i licytacji przekazany zostanie na prezenty świąteczne dla dzieci ze świętokrzyskich domów dziecka.

Prowadzimy również akcję „Podaruj maskotkę na święta” – każdy może przynieść do bazy imprezy wszelkie zabawki które trafią potem do dzieci.

Zbieramy również cukierki i inne słodycze.

Zapraszamy wszystkich ludzi o dużym sercu nie tylko ze środowiska off-road.

Miejsca dla kibiców zostaną niebawem opublikowane na stronach organizatorów.

Harmonogram Imprezy

6 Grudnia 2014
Brody Iłżeckie woj. świętokrzyskie

Zbiórka przy Tamie Brody na terenie boiska kubu „Kamienna Brody”
8.00 –9.00 Rejestracja załóg
9.00 –9.15 Odprawa
od 9.15 Wyjazd załóg na trasę
15.00-16.00 Koniec części terenowej
16.00 Zebranie kart wozu
17.00 Ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów zwycięzcom

ok godz 16.00 przed ogłoszeniem wyników, w trakcie liczenia punktów ,będzie prowadzona licytacja fantów przekazanych przez darczyńców.

W bazie imprezy będzie można również wypić coś ciepłego zjeść posiłek. Będzie też ognisko.

Od rana aż do zakończenia imprezy będzie można przynosić zabawki i słodycze.

Wpisowe 150 zł od załogi ( niezależnie od ilości osób w samochodzie )

Zapisy przez internet
http://www.camp4x4.swietokrzyskie.net.pl/imprezy-4×4/ogolnopolska-terenowa-integracja-2014/zgloszenie-oti-dla-choinki-swietokrzyskie/

Więcej informacji na stronie organizatorów
www.Wertep-Brody.pl
www.Camp4x4.Swietokrzyskie.net.pl
www.swietokrzyskiejeep.pl

Napisz komentarz