„Off-Przegląd z Rakietowym Napędem”, czyli festiwal połączonych sił!!

LRyStara prawda mówi, że duży może więcej. Z podobnego założenia wyszli organizatorzy przeglądów amatorskich produkcji podróżniczych: Silesia Adventure Team oraz Klub Turystyki Motorowej PTTK „Bezdroża”.

Wielbiciele turystyki terenowej z pewnością słyszeli, lub nawet wzięli udział w jednym z czterech dotychczas zorganizowanych OFF-Przeglądów. Organizowane w listopadzie były świetną okazją do podsumowania sezonu i podzielenia się wrażeniami i doświadczeniami z minionego sezonu oraz planami na ten nadchodzący. W III edycji festiwalu gościła m.in. ekipa Terenwizji, czego rezultatem jest poniższy materiał:

KTM „Bezdroża” to organizator równie dobrze znanego Przeglądu Amatorskich Produkcji Prezentujących Turystykę OFF-ROAD „RAKIETA”. Impreza odbyła się już kilkakrotnie, by po rocznej przerwie (w roku 2014 przegląd nie odbył się) powrócić do Częstochowy.

Z połączonych sił SAT i Bezdroży zrodził się nowy, „NAPĘDZANY PALIWEM RAKIETOWYM OFF-PRZEGLĄD”!!

 off-przeglad

OFF-Przegląd Wyprawowy jest to przegląd amatorskich filmów, prezentacji oraz fotografii podróżniczej. Nie liczy się tutaj budżet wyprawy, jej popularność czy sprzęt na jakim został materiał zrobiony czy obrobiony, nie jest ważne czy podróż odbyła się w najdalsze zakątki świata czy ciekawe miejsca w Polsce – istotą OFF-Przeglądu jest możliwość spotkania się ludzi o podobnych zainteresowaniach w jednym miejscu. OFF w dużej mierze związany jest ludźmi off-roadu, podróżującymi swoimi samochodami, ale oczywiście otwarci jesteśmy również na inne sposoby podróżowania. Niektórzy wolą dwa kółka, inni dwa kółka i brak silnika… a jeszcze inni po prostu wolą zwiedzać świat na nogach. Nieważne – ziemią, powietrzem czy wodą! Ważne jest tylko jedno – pozytywne nastawienie do ludzi, świata i przygód.

 

Jubileuszowy V OFF-PRZEGLĄD Z RAKIETOWYM NAPĘDEM odbędzie się w dniach 7-8.02.2015 r. w Częstochowie. Miejscem prezentacji materiałów konkursowych będzie Mr. Boston Pub. Wiemy, że organizatorzy przewidują wiele atrakcji i niespodzianek, których, oczywiście, nie wolno nam zdradzić, ale zapowiada się świetna impreza, na której nie powinno zabraknąć żadnego terenowego turysty!

Szczegółowe informacje znajdziecie na facebook’owym profilu Off-Przeglądu oraz na stronie internetowej.

Napisz komentarz