Rajdowy kalendarz 2015 zapełnia się!

 PT_logo_2015_v2
Rok 2014 dobiega już ku końcowi. Podczas gdy inni zajmują się teraz podsumowaniami, my planujemy już rajdy na przyszły rok. Tak jak w tym roku, akcji nie zabraknie!

Sezon 2014 był dla nas bardzo intensywny. Zorganizowaliśmy 12 imprez, nie licząc kończącej sezon Integracji. Zawodnicy spragnieni porządnego off-roadu mogli na nas liczyć – zawsze coś się działo. W przyszłym roku, również postaramy się nie zawieść oczekiwań.

Oczywiście sztandarową imprezą będzie cykl Poland Trophy. W sezon 2015 wkraczamy z nowym sponsorem tytularnym. Z radością ogłaszamy, że w od przyszłego roku, rajd Poland Trophy oraz cykl pieczątkowych rajdów pod nazwą Wyczynowe, Zachodniopomorskie oraz Wschodnie Mistrzostwa Off-Road odbywać się będą przy współpracy z 4×4 Terenowiec. Krakowska firma oferuje wyciągarki samochodowe i całą gamę innych akcesoriów do off-roadu. Terenowiec będzie też partnerem technologicznym rajdu Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme.

WMOR4x4_logo_final

Tak, w nazwie pozostanie słowo Extreme, bo ono najbardziej oddaje istotę tego rajdu. Ma być ostro, ciężko, ekstremalnie. Tak, by każdy, kto pokona trasę rajdu, czuł tą wspaniałą satysfakcję, z osiągniętego sukcesu – niezależnie od tego, które miejsce zajął na mecie. Oczywiście poziom trudności zależy też od klasy, w której zawodnicy startują. Oprócz najcięższej klasy No Limit, będzie nieco lżejsza klasa Advance i przeznaczona dla aut lekko zmodyfikowanych – klasa Challenge.

logo_h6

 

Formuła rajdu pozostaje bez zmian. Piątkowy prolog, poprzedzać będzie etap nocny. Po krótkim odpoczynku, w sobotę będzie odbywał się etap dzienny. W

  regulaminie rajdu zajdą pewne zmiany, o których będziemy informować Was później.

Drugą serią będą Przeprawowe Mistrzostwa H6, które w tym roku odniosły spory sukces. Połącznie 6 godzinnego maratonu, z przeprawowymi oesami sprawdziło się doskonale. Krótka i zwarta trasa, bliskość serwisu, brak długich dojazdówek i trasy gwarantujące dobrą zabawę sprawiają, że ten rajd był atrakcyjny nie tylko dla zawodników, ale i dla kibiców. W przyszłym roku także zaplanowaliśmy trzy rundy, a rywalizacja będzie się toczyć w takich samych klasach jak w tym sezonie.

wsmor_logo

Dodatkowo zaplanowaliśmy dla Was kilka innych rajdów. Letnia edycja Poland Trophy Extra staje się już off-roadową tradycją. Luźny klimat, krótka, jednodniowa trasa przyciągają zawsze wielu chętnych.

Dla tych, którzy lubią szukać i odbijać pieczątki, mamy serię Mistrzostw Off-Road – dwie edycje Wyczynowych Mistrzostw Off-Road, Wschodnie Mistrzostwa Off-Road i Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off-Road. To rajdy nie tylko dla załóg samochodowych – w każdym z nich mogą też startować quadowcy. Jest też klasa Turystyk, dla zwykłych terenówek i Wyczyn dla aut bez wyciągarek.

Na koniec roku zapraszamy wszystkich na tradycyjną Integrację Poland Trophy. Jak zawsze spotykamy się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, by świętować tytułu w klasyfikacjach generalnych PT i PMH6, wspominać kończący się sezon i doskonale się bawić, w wyjątkowej, off-roadowej atmosferze.

Wprowadzamy tez na rynek nową markę „PT Akcesoria”, gdzie będzie można zakupić wyciągarki znanych marek, oświetlenie LED, opony terenowe, oraz inne niezbędne akcesoria do off-roadu. Będziemy Was informować na bieżąco gdzie możecie znaleźć kompleksową informacje na ten temat.

Zapraszamy do współpracy!

zmor_logo

Kalendarz 2015:

Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme

18–19 kwiecień 2015 – I edycja (Bobolice)

20–21 czerwiec 2015 – II edycja (Sokółka)

26–27 wrzesień 2015 – III edycja (Walim)

Przeprawowe Mistrzostwa H6

21 marzec 2015 – I runda (Ogrodzieniec)

4 lipiec 2015 – II runda

5 wrzesień 2015 – III runda (Dzikowiec)

 

31 lipiec/1 sierpień 2015 – PT Extra (Ogrodzieniec / Wysoka)

8-9 maj 2015 – Wschodnie Mistrzostwa Offraod (Sokółka)

5-6 czerwca 2015 – Wyczynowe Mistrzostwa Off-Road (Nowa Ruda/Walim)

23-24 październik 2015 – Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off-Road (Bobolice)

6-7 listopada 2015 – Wyczynowe Mistrzostwa Off-Road (Nowa Ruda/Walim)

21 listopad 2015 – INTEGRACJA (Ogrodzieniec)

Źródło: Informacja prasowa Euroforum Sp. z o.o.

Napisz komentarz