Potrzebna pomoc! 22 marca w Częstochowie Piknik 4×4 dla Alexa!!

alexOstatnimi czasy dotarła do nas prośba o pomoc. Chłopki ze Złotego Dnia (zlotydzien.pl) poprosili nas o wsparcie organizowanego przez dobrych ludzi z Częstochowy charytatywnego pikniku dla Alexa.

Alex cierpi na porażenie mózgowe. By móc funkcjonować potrzebuje rehabilitacji. Reszty historii możecie się domyślić: rehabilitacja jest bardzo kosztowna, ZUS i NFZ mają kasę na wszystko oprócz pomocy cierpiącemu dziecku, rodzice nie są w stanie sfinansować koniecznych zabiegów. Teraz od Was zależy jak się zachowacie. Możecie albo zamknąć ten tekst i dalej oglądać koty w internecie, albo pomóc. My pomożemy!!

Piknik dla Alexa odbędzie się 22 marca na terenie podczęstochowskiej kopalni Lisiniec (50°50’00.0″N 19°03’10.0″E). Na wszystkich chcących pomóc czekać będą wytaśmowane odcinki specjalne, błoto, żwir, woda, zjazdy, podjazdy, 80 PKP’ów i szybkie odcinki w stylu cross-country.

 

Ramowy plan imprezy:

8:00 – otwarcie biura rajdu

10:00 – początek szukania PKP’ów

16:00 – zakończenie konkurencji sprawnościowych 4×4

17:00 – zakońcenie imprezy i wręczenie pucharów.

Podczas trwania pikniku dostępna będzie świetnie zaopatrzona strefa gastronomiczna.

Wpisowe to tylko 90 zł za samochód i 50 zł za quad’a lub motocykl. Całość zebranych pieniędzy za pośrednictwem Fundacji Częstochowa 2020 bez pobierania jakichkolwiek prowizji przekazana zostanie na rehabilitację Alexa.

WAŻNE! W celu uniknięcia zamieszania zgłoszenia proszę kierować w formie prywatnej wiadomości na Facebook’u do użytkownika Konrad Konti, lub mailem na adres konti67@op.pl.

 

Przybywajcie i pomagajcie!!

Napisz komentarz