Udany prolog Lotto Baja Poland dla zawodników RMF 4RACING Team.

BAJA PL RMF1Ryk sportowych silników, tłumy kibiców i rywalizacja na najwyższym, światowym poziomie. To wszystko czekało dziś na kibiców sportów motorowych w Szczecinie. Prolog rajdu Lotto Baja Poland okazał się pomyślny dla zawodników RMF 4RACING Team, którzy zajęli czołowe lokaty w swoich klasach.

 Sprzyjająca pogoda i światowej sławy zawodnicy przyciągnęli na trasę rajdu sporą rzeszę kibiców, którzy gorąco dopingowali swoich faworytów. Z wymagającym superoesem dobrze poradzili sobie zawodnicy RMF 4RACING Team. Załoga w składzie Aleksander „Fazi” Szandrowski i Rafał Płuciennik zajęła 3 miejsce w grupie TH.

 BAJA PL RMF4Jestem zadowolony, gdyż jechaliśmy zgodnie z założeniami, które udało się w 100% zrealizować. Uzyskaliśmy 3 miejsce w grupie TH, ten wynik bardzo nas cieszy. Nie chcieliśmy jechać na zabój, by nie powtórzyć zeszłorocznych błędów, kiedy wypadliśmy z trasy na przedostatnim zakręcie. Przed nami jeszcze wiele kilometrów do przejechania. Z niecierpliwością czekamy więc na jutrzejsze zmagania – komentuje Aleksander „Fazi” Szandrowski.

Ze swoich poczynań zadowolona jest również druga ekipa reprezentująca RMF 4RACING Team, czyli Krzysztof Biegun i Aleksandra Kujawa. Załoga, pomimo niespodzianek na trasie zajęła 3 miejsce w grupie OPEN.

BAJA PL RMF3Prolog, jak co roku na Baja Poland był wymagający. Na trasie napotkaliśmy stojący samochód, ominięcie go zajęło nam trochę czasu, przez co straciliśmy nieco cennych sekund. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w grupie OPEN. Czekamy na jutro, liczymy na długie i szybkie partie na trasie oraz liczne zakręty, czyli to co lubimy najbardziej – komentuje Aleksandra Kujawa.

 Jutro kolumna rajdowa przenosi się do Drawska Pomorskiego, gdzie rozegrane zostaną dwa odcinki specjalne o łącznej długości 288 km. Na wszystkich fanów terenowych zmagań czeka więc jeszcze wiele kilometrów ekstremalnych wrażeń.

Źródło: Informacja Prasowa RMF 4Racing Team

Foto: RMF 4Racing Team

Napisz komentarz