Przejażdki samochodem terenowym ze znakiem jakości Magazyn’u 4×4

Magazyn4x4 - widget_wyjazdy off-road_6Jazda samochodem terenowym to świetna zabawa! Jazda po bezdrożach połączona z pokonywaniem terenowych przeszkód powoduje nagły przypływ emocji oraz pozwala oderwać się od codziennej rutyny. Brak samochodu nie jest już problemem – oddamy Ci nasz!!

Jeśli chcesz oderwać się od codzienności i wybrać na przejażdżkę terenówką, teraz możesz to zrobić. Być może chcesz sprawić komuś nietypowy prezent, którym będzie przejażdżka samochodem terenowym, teraz nie jest to problemem. Atrakcyjna oprawa urodzin, wieczorów kawalerskich i panieńskich – też damy radę!

Jeśli tylko zechcesz, oddamy Ci do dyspozycji legendarny samochód terenowy Land Rover Discovery I, który z pewnością znasz ze zdjęć z rajdu Camel Trophy. Samochód wyposażony jest we wszystkie przydatne w terenie modyfikacje:Magazyn4x4 - widget_wyjazdy off-road_2

  1. Podwyższone zawieszenie
  2. Opony terenowe (typu MUD TERRAIN)
  3. Zderzak stalowy
  4. Wyciągarka elektryczna
  5. Bagażnik dachowy
  6. Osłony drążków oraz zbiornika paliwa
  7. Zestaw lin, taśm, szekli i zbloczy, które mogą okazać się potrzebne w terenie.

Jeżeli planujesz większą imprezę, jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią ilość samochodów, tak by wszyscy uczestnicy byli zadowoleni i nie tracili czasu na czekanie na swoją kolej.

Jazdy organizowane są w okolicy Katowic. Istnieje możliwość zorganizowania ich na terenie Jury Krakowsko – Częstochowskiej, wówczas do ceny usługi doliczone będą koszty dojazdu do wskazanego miejsca.

Magazyn4x4 - widget_wyjazdy off-road_1Koszt 1,5 godzinnej wycieczki w okolicy Katowic to 200 zł. Każda kolejna godzina kosztuje 130 zł.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś zarezerwować termin, zadzwoń pod numer telefonu 666 99 44 28, a z przyjemnością udzielę Ci wszystkich informacji.

Podczas wyjazdu cały czas znajdować się będziesz pod opieką doświadczonego instruktora. Wyjazdy organizowane są przez firmę PASJA z Katowic.

 

Napisz komentarz