TRIAL 4×4 – jedyna TAKA impreza w kraju!!

TRIALTRIAL 4×4 to dyscyplina wymagająca od kierowców i pilotów nie tylko doskonałego panowania nad samochodem, ale również logicznego myślenia i precyzyjnego planowania przebiegu rozgrywki, trasy przejazdu przez wyznaczoną sekcję, sposobu pokonania wytyczonych bramek oraz dokładnego liczenia punków karnych, których zbyt duża ilość może pogrzebać szanse na zwycięstwo.

Kluczem do zwycięstwa jest pokonanie wszystkich wytyczonych przez organizatorów bramek w jak najkrótszym czasie, zdobywając przy tym jak najmniej punktów karnych, które sędziowie przyznają m.in. za cofanie, dotknięcie (lub zerwanie) taśmy wyznaczającej teren sekcji, przewrócenie jednego z słupków wyznaczających bramkę oraz wiele innych kwestii, które szczegółowo reguluje regulamin zawodów.

Kamieniołom w Prędziszowie był już miejscem trialowych zmagań goszcząc cykl Escape Lovells Trial 4×4 w roku 2013. Świetną relację, która w perfekcyjny sposób oddaje ducha imprezy przygotowała Terenwizja.

W tym roku o ideę trialu 4×4 zadbać postanowiły ekipy Azymut 4×4 oraz Trawers 4×4, wspierane przez swoich przyjaciół oraz sympatyków „jazdy między tyczkami”. Impreza rozegrana zostanie 4 czerwca i chociaż termin zgłaszania chętnych do udziału załóg minął 30 maja, to wiemy, że organizatorzy zostawiają jeszcze uchyloną furtkę dla spóźnialskich, tak więc macie jeszcze szansę!! Ze swej strony jestem przekonany, że zabawa będzie przednia – miałem okazję poznać „Trawersów” i „Azymutów” na tyle dobrze, by wiedzieć, że w organizowane imprezy angażują się na całego!

Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na facebook’owym profilu wydarzenia, lub uzyskacie je dzwoniąc do Małego (który wcale taki mały nie jest ;-) ) – 608 035 343.

Napisz komentarz