Zachodniopomorskie Mistrzostwa OFF-ROAD – zaprasza Maciej Rachtan!!

Logo ZMOR na 2016 rokZachodniopomorskie Mistrzostwa Off-Road to impreza przeprawowa, nastawiona na dobrą zabawę, sportowe emocje i integrację. Rywalizacja toczyć się będzie w klasach: Quad, Extreme Mechanik, Extreme Elektryk, Wyczyn i Seryjny Wyczyn.

W 2016 roku impreza odbędzie się po raz trzeci – rozegrane zostaną dwie edycje w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach.

I edycja – 5-6 sierpnia w Stargardzie

BAZA IMPREZY :

HOTEL 104
ul.Pierwszej Brygady 1
73-110 Stargard
Telefon/Fax: +48 91 573 21 18
e-mail: recepcja@hotel104.pl
www.hotel104.pl

II edycja – 21-22 października w Bobolicach (woj. zachodniopomorskie).

Wskazane okolice słyną z przychylności do off-roadu i niesamowitych tras do rajdów przeprawowych. Na każdej trasie zostaną rozmieszczone punkty kontrolne – PKP-y nadzorowane przez sędziów oraz OS taśmowane.

Poruszać będziemy się według notatek nawigacyjnych – Roadbook-a, który będzie rozpisany szczegółowo z punktami charakterystycznymi, aby nawigacja przebiegała w większości w sposób intuicyjny i możliwy do odczytania również z licznika pojazdu.

Imprezę rozpocznie nocny (piątkowy) etap z pieczątkami, który będzie trwać 4 godziny.

Sobotni odcinek dzienny trwać będzie 8 godzin, a trasa liczyć będzie ok. 40 km. Cała impreza rozgrywana będzie w okolicach Stargardu (woj. zachodniopomorskie). Po powrocie do bazy, ok. godziny 21 nastąpi ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i pucharów dla najlepszych. Następnie rozpocznie się integracja trwająca jak tradycja każę do świtu w niedziele.

Sponsorem Głównym Zachodniopomorskich Mistrzostw Off-Road 2016 została niezmiennie krakowska firma 4x4TERENOWIEC – specjalizująca się w sprzedaży i montażu wyciągarek samochodowych, oświetlenia LED i innych akcesoriów Off-Road. Przedstawiciel marek: Superwinch, Powerwinch, Powerlight i Powerline.

Relama

Relama

Impreza praktycznie i technicznie przygotowana w całości. Trasa bardzo ciekawa – Etap Nocny 4 godziny od startu do mety, walka w mega poindustrialnym terenie. Stare lotnisko wojskowe z odlotowym ukształtowaniem (rowy, doły, głazy, bunkry, zabudowa jak po wojnie ;-) ) Będzie CZAD , wszystko w jednym miejscu, a dla zawodników META lotna etapu będzie usytuowana na nieczynnym już pasie startowym – „robi wrażenie”. Nocny Etap zapowiada się bardzo ciekawie, ale to co zobaczycie na starcie to będzie coś – tego jeszcze nie było, dzięki uprzejmości i wsparcia Starostwa Powiatu Stargardzkiego oraz lokalnych przedsiębiorców, wyłączymy jedną z głównych ulic w Stargardzie i tam zrobimy OFICJALNY START ZAWODNIKÓW. Takiego OFF ROAD SHOW jeszcze nie było ;-) . Etap Dzienny – trasa około 65 km z tego 85% po bezdrożach. Próby usytuowane w żwirowniach, parowach oraz popoligonowych terenach – dla każdej z klas coś miłego, zabawy w terenie będzie „po korek”. Każdy znajdzie coś dla siebie: wszystkie klasy Seryjny-Wyczyn/Wyczyn/Extreme Elektryk i Extreme Mechanik/Quad wyjeżdżą się na maxa i jestem przekonany że zbiorą wystarczającą liczbę PKP-ów. Co spowoduje, że znajdą się na „pudle” i tego wszystkim życzę. Kilka istotnych elementów imprezy, które mogą Was zainteresować: poruszamy się po RBK, PKP oznaczono odpowiednio dla każdej z klas, PKP wymagające. Na trasie pojawi się mobilny serwis, dla każdej z załóg po etapie nocnym będzie możliwość przeserwisowania swojego sprzętu w profesjonalnym serwisie – to wszystko dla Was w pakiecie, a po walce w terenie, IMPREZA na której znajdziecie też coś dla siebie .

Partnerami wspierającymi są : ARBET – Arkadiusz Żygadło, MARCOTRANS – Mariusz Książek oraz PESTA – Mirosław Rybakowski. Wsparcie techniczne i logistyczne oraz wszelakiej maści ;-) udziela jak zawsze Stowarzyszenie 4×4 Zachodniopomorskie.

Serdecznie zapraszamy razem z Władzami lokalnymi stowarzyszeniem 4×4 Zachodniopomorskie oraz Firmami wspierającymi – ugościmy WAS na Maxa .

Maciej Rachtan

harmonogram ZMOR I

Napisz komentarz