Tajemniczy Walim, czyli III runda Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme

chuckW dniach 23-24 września 2016 r. w Walimiu rozegrana zostanie III runda Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme. Ta kultowa już runda, która odbywa się niezmiennie od 10 lat w Walimiu, zgromadzi czołówkę polskiego OFF-ROAD’u przeprawowego. Takich odcinków jak OS „Tereza”, OS „Trawers Wójta” czy OS „Cmentarz”, na pewno nie zabraknie. Czysta techniczna jazda w przepięknych terenach górskich na pewno dostarczy zawodnikom i kibicom dużo emocji .

Załogi stratują w 3 klasach – etap nocny i dzienny pokonują zawodnicy z klas NOL i ADV, a tylko dzienny zawodnicy w klasie CHL . Start do etapu nocnego będzie połączony z imprezą Poland Trophy Energy NIGHT, która odbędzie się w Parku w Walimiu w piątek od godziny 18.00 i potrwa do godziny 22.00 . Natomiast start do etapu dziennego odbędzie się również w parku w Walimiu od godziny 10.00 – w sobotę 24 września. Klasy NOL i ADV mają do pokonania 8 OS’ów – 4 w nocy i 4 w dzień, natomiast klasa CHL ma do pokonania 5 OS’ów w dzień.

Partnerem tytularnym PT4x4TE jest firma Terenowiec Sp zo.o z Krakowa, oficjalny dystrybutor i producent marek Superwinch, Powerwinch, Powerlight oraz Powerline . Partnerem wspierającym jest firma Automore Sp z o.o z Katowic, oficjalny dystrybutor marki PENRITE w Polsce, natomiast partnerem honorowym jest Gmina Walim. Zapraszamy. Więcej informacji na stronie www.pt-serwis.pl.

Plakat_2016 copy Walim jpg

Napisz komentarz