Jurajskie HALLOWEEN 4×4 PARTY z Azymut 4×4!

Halloween AzymutJakoś tak mam dziwnie ostatnio, że wszędzie widzę dynie… Franc Maurer w Psach, gdy za dużo wypił, widział pluszaki i pluszową Nadię, a ja ciągle te dynie… i to na trzeźwo. Coś mi mówi, że obecność dyni świadczy o nadciągającym Halloween, które coraz śmielej wkracza do naszej rzeczywistości oraz off-road’owej subkultury. Na Jurze obchody dyniowego święta duchów i upiorów zorganizować postanowił AZYMUT 4×4, który zaprasza na integracyjno – nawigacyjne HALLOWEEN 4×4 PARTY!!

Dla wszystkich chętnych organizatorzy przygotowali turystyczną trasę, która poprzez jesienne jurajskie krajobrazy, zaprowadzi ich w ciekawe off-roadowo miejsca, gdzie odnaleźć będą musieli pieczątki, które jak zapewniają Azymuty, nie będą łatwo dostępne (no, część może będzie łatwa ;-) ). Halloweenowa przygoda zakończy się integracją w miłym miejscu, gdzie czekać będzie ognisko, kiełbasa z kija, ciepła zupa i inne smakołyki, a także pamiątkowe medale dla tych, którzy najpełniej sprostają zadaniom na trasie.

Dodatkową szansą  na otrzymanie atrakcyjnej nagrody będzie udział w konkursie na upiorne halloweenowe przebranie, tak więc już teraz zacznijcie kombinować jakby się skutecznie oszpecić!

Garść informacji organizacyjnych:

  • Data: 29 października
  • Godzina zbiórki: 10:00
  • Miejsce zbiórki: okolice Częstochowy (dokładne miejsce zbiórki otrzymacie po przesłaniu zgłoszenia)
  • Charakter imprezy: przejazd po road-book’u, zdobywanie pieczątek
  • Opis trasy: do pokonania każdym samochodem z napędem 4×4, ryzyko porysowania lakieru (!)
  • Potrzebne wyposażenie: Auto z napędem 4×4, opony min. AT, metromierz (aplikacja w tel.), nawigacja z funkcją wpisywania koordynatów (aplikacja w tel.)
  • Wpisowe: 180 zł/załoge, dodatkowa osoba w aucie 30 zł, dzieci do lat 10 – bezpłatnie!

W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają: profesjonalny road-book, naklejki, ognisko, kiełbaski i ciepłą zupę, wyborne towarzystwo oraz świetną zabawę.

Zgłoszenia należy przesłać na adres: azymut4x4@gmail.com, a wszelkie pytania zadawać Małemu pod numerem telefonu 608 035 343.

WAŻNE!!

Maksymalna ilość załóg: 25, tak więc kto pierwszy ten lepszy.

Szczegóły dotyczące imprezy znaleźć możecie na facebook’owym profilu wydarzenia.

Napisz komentarz