II Raciborska Włóczęga z SRC 4X4 – jak się włóczyć to w świetnym towarzystwie!

SRC4x4_logoOstatnio z różnych stron słyszę, że jest słabo, że nie ma ani gdzie, ani z kim jeździć, że komercja, off-road za pieniądze itp. W każdym z powyższych stwierdzeń jest dużo prawdy, ale nie do końca!! O mały włos umknęłaby mojej uwadze świetnie zapowiadająca się impreza organizowana nie przez firmę, a przez KLUB SRC4x4 z Raciborza!

II Raciborska Włóczęga to spotkanie kumpli, kolegów i znajomych, zarówno realnych, jak i tych wirtualnych z Facebook’a, bo dzieje się tak, że wielu ludzi, którzy są „znajomymi”, nigdy się na oczy nie widziało. Start zaplanowany jest na 3 grudnia o godzinie ok. 10.00 spod Auchan w Raciborzu.

II Raciborska Włóczęga_3

Turystyczna trasa zaprowadzi wszystkich uczestników do miejsc, w którym uczestnicy podzielą się na dwie grupy, do jednej trafią spokojni off-road’owi turyści, a do drugiej głodni adrenaliny wielbiciele nieco ostrzejszej jazdy. Po podziale obie grupy wyruszą w teren odpowiedni do ich oczekiwań.  Gdy już wszyscy najeżdżą się do woli i uznają, że jest „pojeżdżone” impreza przeniesie się w miejsce, w którym zapłonie ognisko, przy którym będzie można pogadać, upiec kiełbasę, a jeśli znajdą się chętni to i w paintball’a zagrać.

Ważną informacją jest fakt, że impreza jest BEZPŁATNA, natomiast w czasie jej trwania prowadzona będzie zbiórka na rzecz Centrum Matki z Dzieckiem „MAJA” z Raciborza. Uważam, że taka chęć pomocy jest bardzo dobrą inicjatywą klubu SRC4x4, dla mnie bomba.

II Raciborska Włóczęga_1

W chwili publikowania materiału do udziału w imprezie zgłoszonych jest 40 załóg (!!!) co gwarantuje świetną zabawę i doskonałe towarzystwo dla każdego! Jeśli chcecie wziąć dołączyć do imprezy to jak najszybciej skontaktujcie się z chłopakami z Raciborza: Rafał – 606 190 418, Bohdan – 506 400 152, Maciek – 665 221 266. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia powinny zostać dokonane do 20 listopada!

Szczegółowych informacji dotyczących imprezy możecie szukać na stronie KLUBU SRC4X4 oraz na facebook’owym profilu wydarzenia .

My jedziemy!

Napisz komentarz