Taaaaaka impreza już 3 grudnia! 70 załóg z całej Polski spotka się w Raciborzu.

Raciborska WłóczęgaO takich imprezach pisze się z przyjemnością. Raciborska Włóczęga z SRC4x4, bo o niej mowa, już za tydzień. Być może zapytacie co takiego jest w tej imprezie, że przyjemnie się o niej pisze, otóż chętnie odpowiem!

Raciborskie Stowarzyszenie OFF-ROAD SRC4x4 organizuje Raciborska Włóczęgę po raz drugi. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła ok 30 załóg, natomiast do udziału w tegorocznej zgłosiło się ponad 70 ekip z całej Polski, głównie ze Śląska, ale również z Pabianic, Poznania, Kłocka… Taka popularność świadczy o wysokim poziomie zeszłorocznej edycji i dużych oczekiwaniach związanych z teraźniejszą!

Raciborska Włóczęga_1Organizatorzy przygotowali ponad 70 km trasy, która biegła będzie między innymi przez, niedostępny na codzie dla samochodów polder! Gwarantowana jest duża dawka OFF-ROAD’owej zabawy!

Medialnego wsparcia Włóczędze udziela raciborskie Radio Vanessa, na antenie którego chłopaki z SRC4x4 opowiadali o przygotowywanej imprezie. Fragmentów programu możecie wysłuchać TUTAJ.

Włóczęga ma jeszcze jeden wymiar, który nie sposób pominąć milczeniem. Organizatorzy przewidzieli zbiórkę rzeczy dla Centrum Matki z Dzieckiem „MAJA”. Wybierając się na imprezę zabierzcie ze sobą artykuły higieniczne dla małych dzieci, pluszaki, zabawki, gryzaki, smoczki, czy butelki na mleko. Wszystko się przyda!

Raciborska Włóczęga_2Włóczęga wystartuje 3 grudnia o godzinie 10:00 z parkingu przed CH Auchan w Raciborzu.

Napisz komentarz