Jura podkrakowska zimą – turystyczna inauguracja roku 2017!!

Rów KrzeszowickiNa Jurze, tej bardziej krakowskiej niż częstochowskiej, zapowiadają się dwie ciekawe imprezy terenowe. Obie zawierają w sobie dużą dawkę turystyki terenowej, a jedna z nich daje również możliwość wykorzystania możliwości samochodów przygotowanych do jazdy w cięższym terenie. Obie imprezy przygotowane są przez Alpin Expedic z podkrakowskiego Białego Kościoła, a wiedzieć musicie, że chłopaki mają świetnie opanowaną Jurę, znają miejsca których nie jesteście w stanie odnaleźć samodzielnie, a ich tor CRA potrafi zaskoczyć nawet najlepiej przygotowanych zawodników.

Poznaj Jurę – Rów Krzeszowicki (8 stycznia 2017 r.) to impreza turystyczna, podczas której będziecie mieli okazję poznać Jurę jakiej jeszcze nie znacie. W fascynującą podróż zabiorą Was Mariusz Gwizdowski – zafascynowany Jurą wielbiciel off-road’u oraz Michał Banaś – geolog zakochany w jurajskich skałach i jaskiniach. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ!

Jura TrophyJura Trophy – PO ŚNIEGU, LODZIE I WODZIE (22 stycznia 2017 r.) impreza na potrzeby której przygotowane zostały aż 3 trasy: ADVENTURE, TURYSTYCZNA i SUV. Tak szerokie podejście do wytyczania trasy pozwoli wziąć udział w wyjeździe zarówno posiadaczom mocno zmodyfikowanych wyprawówek, jak i właścicielom SUV’ów poruszających się na oponach zimowych. Szczegóły dotyczące wyjazdu znajdziecie TUTAJ.

Ze swej strony gorąco polecamy udział w zimowych wyjazdach na Jurę organizowanych przez Alpin Expedic. Jesteśmy przekonani, że wrócicie wyjeżdżeni i zadowoleni. Prognozy pogody pozwalają mieć nadzieję na prawdziwie zimową aurę, dzięki czemu jurajskie pejzaże nabiorą nowego, rzadko widzianego wyrazu!!

Napisz komentarz