Piękne i Bestie, czyli OFF-ROAD’owe obchody Dnia Kobiet w bieszczadzkim stylu!

Piękne i Bestie 1O tym, że płeć piękna jest piękna, nie trzeba nikogo przekonywać. Zdecydowanie jednak nie zgadzamy się z określaniem pań mianem płci słabej, gdyż one takie nie są, co udowodnią podczas organizowanej w Bieszczadach imprezy PIĘKNE I BESTIE!

Piękne i Bestie to pomysł na wspólne, damsko – męskie, świętowanie Dnia Kobiet, zdaniem ekipy Bez Granic 4×4 w jedyny słuszny sposób, czyli w terenie. Jako że Bez Granic 4×4 bawi się albo grubo, albo wcale, to i rzeczony teren nie będzie byle jaki. Piękne i Bestie wybierają się w Bieszczady, gdzie w okolicach Baligrodu przemierzać będą atrakcyjne turystycznie szlaki i bezdroża.

Piękne i Bestie 3Uczestniczące w Pięknych i Bestiach załogi spędzą pełen wrażeń weekend (10-12.03.), podczas którego organizatorzy zachęcają PANIE do zajęcia miejsc za kierownicą terenówek, a PANÓW do wcielenia się w rolę pilotów i kompanów podróży. Organizatorzy przygotują etapy trasy o różnym stopniu trudności, od lekkich, przez klasycznie turystyczne, po typowo off-road’owe, które z lekka czuć będzie przeprawą. Trasa w 80% poprowadzona jest odcinkami „nie asfaltowymi”, co pozwala mieć nadzieję na świetną zabawę i kawał dobrego, bieszczadzkiego off-road’u! Zarówno początkujące „kierowniczki”, jak i doświadczone off-road’owe wyjadaczki będą zadowolone!

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy razem z formularzem zgłoszeniowym znajdziecie na stronie organizatora, w tym miejsc zaznaczę tylko, że nie warto czekać z wysłaniem zgłoszenia. Bez Granic 4×4 przygotowało miejsca dla 10 załóg, a z doświadczenia wiemy, że imprezy organizowane w Bieszczadach cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem!!

Ze swej strony zachęcamy do udziału w Pięknych i Bestiach. Od dłuższego już czasu przyglądamy się i zbieramy opinie na temat imprez organizowanych przez Bez Granic 4×4, które spotykają się z bardzo wysoką oceną ich uczestników!

Piękne i Bestie 4

Napisz komentarz