Kobiety Kobietom, czyli Dzień Kobiet według OFF-FEAR Kobiecej Szkoły 4×4 i Świętochów Village Circuit!!

OFF-ROAD Dzień Kobiet OFF-FEARW ciągu roku nie ma zbyt wielu dni, które pobudzają do organizacji „damskich” wyjazdów w teren bardziej niż Dzień Kobiet. Pisaliśmy o Dniu Kobiet na Jurze oraz w Bieszczadach, nie możemy przy tej okazji pominąć obchodów „stołecznych”, które będą miały miejsce 11 marca w Świętochowie.

By godnie uczcić Święto Pań, swoje siły połączyli OFF-FEAR Kobieca Szkoła 4×4 oraz Świętochów Village Circuit. Taka współpraca pozwala mieć nadzieję na bardzo udaną imprezę, podczas której za kierownicami samochodów siedzieć mogą TYLKO KOBIETY, przedstawiciele „płci brzydkiej” ograniczyć się mają do szeroko rozumianej roli pilotów.

Dla uczestniczących w imprezie załóg organizatorzy przygotowali trasę turystyczną, którą pokonać należy w oparciu o roadbook oraz próby terenowe na torze Świętochów Village Circuit. Ramowy plan imprezy wygląda następująco:

09:30-10:00 – krótki teoretyczny kurs off-road, dla chętnych.

10:00-10:30 – rejestracja załóg i wydawanie materiałów, podział na grupy, kawa, herbata.

10:30-13:00 – grupa nr I – trasa turystyczna wg roadbooka, grupa nr II – konkurencje na torze oraz placu manewrowym.

13:00-14:00 – gorąca strawa w restauracji.

14:00-16:30 – grupa nr I – konkurencje na torze oraz placu manewrowym, grupa nr II – trasa turystyczna wg roadbooka.

16:30-17:00 – zdanie kart.

17:00-19:00 – gorąca strawa i integracja przy ognisku. My w tym czasie podliczymy wyniki. Będzie też możliwość ponownego wjechania na tor off-roadowy.

19:00 – Ogłoszenie wyników, brawa i nagrody (będą NAGRODY!! J ).

Mając w pamięci OFF-FEAR’owy Dzień Kobiet 2016 mamy nadzieję, że tegoroczna impreza będzie przynajmniej równie udana. Zobaczcie galerię zdjęć z ubiegłorocznego Święta Pań i już teraz wysyłajcie zgłoszenie na tegoroczną! Szczegółowe informacje dotyczące imprezy znajdziecie na stronie OFF-FEAR Kobiecej Szkoły 4×4!!

 

 

 

Napisz komentarz