Sylwestrowe OFF-ROAD’owe Szaleństwo!

Sylwester na Bani - bez granic 4x4Kuźwa, jak ja lubię świętować! Staram się nie przepuszczać żadnej okazji, żeby wziąć udział w hucznej imprezie. Tym bardziej żałuję, że nie załapałem się na SYLWESTER NA BANI – imprezę organizowaną przez BEZ GRANIC 4X4.

O tym, że ekipa z BEZ GRANIC 4X4 robi imprezy na najwyższym możliwym poziomie można zobaczyć w TVN’ie, przeczytać w branżowych portalach oraz na blogach i fanpage’ach podróżników, którzy wzięli udział w jednej z bezgranicznych imprez. Eliza z ekipą robią wszystko, aby ich goście mogli poczuć się wyjątkowo. Nie inaczej będzie podczas tegorocznego Sylwestra, na który niestety wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane.

Rok 2017 Bez Granic 4×4 razem ze swoimi gośćmi pożegnają u stóp Połoniny Borżawy na ukraińskim Zakarpaciu. Sylwestrowy wyjazd trwać będzie od 28.12.2017 r. do 2.01.2018 r. czyli będzie mnóstwo czasu na eksplorowanie połoniny i ukraińskich Karpat w ich, miejmy nadzieję, śnieżnej odsłonie!

Bazą noclegową będzie kompleks turystyczny oferujący dodatkowe atrakcje, takie jak jazda quadem, gorąca bania, lodowate kąpiele w przeręblu, spa, fitness, masaże, etc. Na miejscu znajduje się również stok narciarski z wyciągiem. Uczestnicy wyjazdu będą więc mogli spędzić czas na off-road’owych wyjazdach, wieczornych integracjach oraz hotelowych „luksusach” – komuś czegoś brakuje??

Uczestnicy podróżować będą w 3 grupach po 9 samochodów każda. Z każdą z grup podróżować będzie samochód organizatorów z przewodnikiem na pokładzie. Dzięki opiece przewodnika i organizatora wszyscy uczestnicy będą mieli zapewnioną właściwą opiekę. Podział uczestników na 3 grupy pozwoli uniknąć „korków” na trasie i efektywnie wykorzystać czas, dla mnie pomysł BOMBA!

Tak jak wspomniałem wcześniej, wszystkie miejsca na wyjazd są już zarezerwowane. Polecam jednak śledzić stronę internetową oraz profil facebook’owy organizatorów – być może ktoś zrezygnuje i pojawią się jeszcze wolne miejsca!

Sylwester na Bani - bez granic 4x4 - 2

Napisz komentarz